]]>
]]>
Консультация
Главная / Про Компанію / Студія фресок Affresco

Студія фресок Affresco

Історія розвитку

Affresco - унікальна фабрика з унікальною історією, що відрізняється від більшості виробничих компаній. Вийшовши на ринок в 2002 році, як маленька художня студія - Affresco запропонувало російським дизайнерам інноваційний підхід в оформленні інтер'єрів - ексклюзивні настінні покриття ручної роботи, що дозволяють в короткі терміни оформити будь-який інтер'єр. Ця пропозиція отримала підтримку у професіоналів в області оформлення інтер'єрів. Фрески і шпалери Affresco стали популярними, а засновники запатентували свій винахід і відкрили перше в Росії виробництво цифрових фресок.Не зупиняючись на досягнутих результатах, вони весь час прагнули запропонувати своїм покупцям кращу якість в усьому Світі. Треба враховувати, що вся продукція Affresco створюється методом ручної обробки поверхонь, а над виробництвом однієї фрески працює багато фахівців. Технологічний процес створення фресок і шпалер вимагає дотримання спеціальних температур, кліматичних режимів і особливого освітлення на кожному етапі виробництва.

Побудувати свою унікальну фабрику, яка буде створена спеціально для виробництва такої незвичайної продукції, Affresco вирішили в 2009 році. Підготувати проект і реалізувати його допомогла англійська архітектурна компанія. В архітектурному проекті було враховане все, що потрібно для досягнення цілі. Просторі цехи для кожного етапу виробництва, зручні складські приміщення, ексклюзивне кліматичне устаткування, що забезпечує потрібні технологічні параметри, просту логістику. А найголовніше, було створено обладнані робочі місця, які відповідають усім світовим стандартам з організації праці. На фабриці є їдальня, кімнати відпочинку для співробітників, обладнані душовими роздягальні, корпоративний транспорт. Кожне приміщення має своє декоративне оформлення. Affresco поставилися до будівництва фабрики так, як поставилися б до будівництва власного будинку. На фабріці працюють найкращі майстри, кращі художники-живописці, кращі графічні дизайнери, кращі технологи та фахівці з прийому замовлень.

Сертифікати і патенти

 У процесі розвитку фабрики Affresco безперервно удосконалюється якість вироблених фресок і картин. Пожежостійкі, вологостійкі, екологічно чисті, гнучкі, не вицвітають і зносостійкі фрески здатні прикрасити будь-який інтер'єр або фасад будівель. Вся продукція, що випускається на фабриці Affresco запатентована і має сертифікати, що підтверджують високу якість вироблених виробів.


 

2010, создание сайтов, разработка ]]>
Hits all  / Hits Today / Hosts Today Яндекс цитирования
]]>
 
(044) 221-01-23