]]>
]]>
Консультация
Главная / Обережно ПІДРОБКИ!

Обережно ПІДРОБКИ!

31.03.2014р.

У зв'язку з неодноразовими зверненнями клієнтів на брак фресок ТМ AFFRESCO, що було куплено в інтернет магазинах Києва - ТОВ "ТД" Перспектива Плюс "доводить до відома покупців, що такі компанії: 
1. Интернет-магазин Decorshop  (http://decorshop.ua/AFFRESCO/
2. Интернет-магазин Будсектор (http://www.budsektor.com.ua/freski.htm
3. http://www.fresca.net.ua/ 
НЕ є дилерами AFFRESCO, та під цією Торговою маркою продають сумнівну підробку!!!

Будьте  обережні!!!

 

 

Шановні клієнти та партнери!

У зв'язку із збільшенням випадків підробок продукції Affresco просимо звернути увагу на те, що виробництво продукції Affresco знаходиться на території Росії, м. Москві. На території України
виробництва НЕМАЄ.

Фрески з такими фактурами як Bello, Vecchio, Grano, Liberti не є продукцією Affresco та рекламації на них компанія Affresco не приймає.

Всі зображення, представлені в електронному каталозі Affresco, захищені авторським правом і знаходяться у Москві. Тому, якщо Вам пропонують вибрати зображення на нашому сайті і використовувати його на більш дешевому продукті, будьте уважні, це підробка сумнівної якості.
Від підробок страждає і покупець, і виробник. Причому, виробник несе не тільки відчутних збитків, а й ризикує своєю репутацією. Адже підробки нашої продукції набагато гіршої якості, підроблені вироби можуть завдати шкоди здоров'ю т.к. виготовляються з дешевших матеріалів, при виробництві не враховуються технологічні норми і пр.

Спасибі, що обираєте тільки якісну продукцію Affresco!

 

2010, создание сайтов, разработка ]]>
Hits all  / Hits Today / Hosts Today Яндекс цитирования
]]>
 
(044) 221-01-23