]]>
]]>
Консультация

Фрески

Velatura. Фактура з рельєфом, що імітує широкі мазки пензля художника. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок:максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,8 х 2,4 метрів на підрамнику.

VelaturaVelatura

Beze. Являє собою поверхню, що імітує легку повітряну фактуру. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: не проводиться

BezeBeze

Pietra. Об'ємна фактура з вираженим рельєфом, що імітує скельну поверхню. Товщина фактури до 1,5 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: не проводиться

PietraPietra

Sabbia. Однорідна пісочна фактура імітує рівну відштукатурену стіну з розписом. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: не проводиться

SabbiaSabbia

Sabbia на фасад. Фасадна Sabbia укріплена спеціальної армуючої сіткою. Товщина фактури до 2 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: не проводиться

Sabbia на фасадSabbia на фасад

Craquelure. Фактура з тріщинами імітує старовинну стіну з втратою розпису. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: не проводиться

CraquelureCraquelure

Patina. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин, схожим на розтріскану від часу порцеляну. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х10,2 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,3х2,4 метрів на підрамнику.

PatinaPatina

Patina Gold. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин, схожим на розтріскану порцеляну, заповнених золотом. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 2,6х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,3х2,4 метрів на підрамнику.

Patina GoldPatina Gold

Patina Silver. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин, схожим на розтріскану порцеляну, заповнених сріблом. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 2,6х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,3х2,4 метрів на підрамнику.

Patina SilverPatina Silver

Patina Light. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин, схожим на розтріскану порцеляну, заповнених світлим золотом. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 2,6х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,3х2,4 метрів на підрамнику.

Patina LightPatina Light

Silver Art. Фактура має витончений рельєф і яскраво виражений срібний колір і сильний блиск. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,8х2,4 метрів на підрамнику.

Silver ArtSilver Art

Gold Art. Фактура має витончений рельєф і яскраво виражений золотий колір і сильний блиск. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,8х2,4 метрів на підрамнику.

Gold ArtGold Art

Silver Crack. Фактура має тонкі тріщинки, яскраво виражений срібний колір і сильний блиск. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,8х2,4 метрів на підрамнику.

Silver CrackSilver Crack

Gold Crack. Фактура має тонкі тріщинки, яскраво виражений золотий колір і сильний блиск. Товщина фактури до 1 мм. Для фресок: максимальний розмір одного полотна без стику 3,2х7,6 метрів. Для картин: максимальний розмір картини 1,8х2,4 метрів на підрамнику.

Gold CrackGold Crack

HP-Light.  Фактура з дуже рівною щільною матовою поверхнею. Товщина фактури до 1мм. Виробляється для колекції фотошпалер Modern Seriels і фресок. Для картин:не проводиться.

HP-LightHP-Light

Безкоштовні послуги при виробництві фресок і картин

  • Виготовлення індивідуального ескізу дизайнером;
  • Зміна пропорцій і розміру фресок;
  • Підбір індивідуальних зображень;
  • Виготовлення 3х варіантів фрагментів зображення (кольоропроби) для фрески або картини;
  • Виробництво продукції з файлів покупця.

Виробництво фресок та картин Affresco

1. Створення зображень

Кожне зображення в колекції Affresco - це праця художників і дизайнерів фабрики. У зображеннях ретельно продумана кожна деталь, стиль, сюжет, композиція та врахована відповідність всіх елементів. Такий підхід до створення зображень дозволяє домагатися максимальної якості при виробництві фресок і картин дуже великих розмірів. Не дивлячись на багатий вибір сюжетів бібліотеці фабрики, художники Affresco продовжують створювати нові затребувані зображення, що відповідають тенденціям інтер'єрної моди.

Технология производства фресок и картин фото №3 Технология производства фресок и картин фото №4

2. Виробництво полотен - основи для фреcок і картин Affresco

Фабрика Affresco сама розробила і запатентувала технологію, яка дозволила створити унікальні безшовні полотна розміром 3,26х10,5м - такий розмір фресок не пропонує жоден світовий виробник настінних покриттів! На флізеліновую основу вправні майстри Affresco за допомогою шпателів особливим чином (залежно від бажаної фактури) наносять найтонші шари декоративної штукатурки. Незважаючи на безліч шарів, загальна товщина будь-якого полотна не перевищує 1 мм, що робить фрески Affresco легкими та гнучкими.

Технология производства фресок и картин фото №5 Технология производства фресок и картин фото №6 Технология производства фресок и картин фото №7 

3. Підготовка індивідуального ескізу

Після того як зображення і матеріали обрані покупцем, розміри визначені, замовлення оформлюється і негайно надходить у роботу. Дизайнери перевіряють і допрацьовують вибране зображення, корегують його за кольором і композиції, перетворюючи у відповідність з побажаннями покупця.

Технология производства фресок и картин фото №8 Технология производства фресок и картин фото №9

4. Перенос зображення на фреску

Процес перенесення зображень на фрески і картини здійснюється на високотехнологічному сучасному обладнанні, що дозволяє виробляти безшовні фрески великого розміру з високою точністю передачі кольору і деталей. Даний технологічний процес є ексклюзивним і не має аналогів у світі!

Технология производства фресок и картин фото №10 Технология производства фресок и картин фото №11

5. Художня обробка деталей

На завершальному етапі виробництва фрески потрапляють в майстерню художників. Художники прорисовують найбільш значущі деталі на фресках і картинах і розставляють акценти, надаючи продукції Affresco, без перебільшення, художню цінність.

Технология производства фресок и картин фото №12 Технология производства фресок и картин фото №13

6. Зістарювання фресок та декоративна затирка тріщин

При виготовленні фрески на фактурі «Craquelure» перед покриттям фрески лаком майстер затирає тріщини мармурової крихтою, в результаті чого досягається ефект зістарювання і невеликі втрати розпису зображення. Для декорування фактури «Patina» використовується золота і срібна пудра, якої заповнюються тріщини.

Технология производства фресок и картин фото №14 Технология производства фресок и картин фото №15

7. Покриття захисним лаком

Всі фрески Affresco покриваються спеціально розробленим захисним лаком, який продовжує термін служби виробу, захищає продукцію від вологи, подряпин і впливу сонячних променів. Лак наноситься найтоншим шаром і не надає блиску фресці або картині.

Технология производства фресок и картин фото №16 Технология производства фресок и картин фото №17

8. Перевірка якості та упаковка

Перевірка якості фресок і картин здійснюється на кожному етапі виробничого процесу. Перед відправкою замовлення покупцеві на кожній фресці або картині ставиться печатка якості. Для захисту від підробок кожна упаковка маркується індивідуальним номером замовлення.

Технология производства фресок и картин фото №18 Технология производства фресок и картин фото №19 Технология производства фресок и картин фото №20

 

 

 

2010, создание сайтов, разработка ]]>
Hits all  / Hits Today / Hosts Today Яндекс цитирования
]]>
 
(044) 221-01-23